S7522 Berry | Small Scales, Pink - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Shop Greenhouse Fabric SKU S7522 Berry
. Enjoy this exceptional Fabric. Memo available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7522 Berry |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 100% Cotton |
| Theme | Small Scales |
| Color | Pink |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7522 Berry | Small Scales, Pink - Greenhouse Fabric
S7522 Berry | Small Scales, Pink - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Shop Greenhouse Fabric SKU S7522 Berry
. Enjoy this exceptional Fabric. Memo available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7522 Berry |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 100% Cotton |
| Theme | Small Scales |
| Color | Pink |
$128.00
S7522 Berry | Small Scales, Pink - Greenhouse Fabric—
$128.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Shop Greenhouse Fabric SKU S7522 Berry
. Enjoy this exceptional Fabric. Memo available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7522 Berry |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 100% Cotton |
| Theme | Small Scales |
| Color | Pink |












