S7524 Gem | Paisley, Multi Color - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7524 Gem |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Pakistan |
| Content | 55% Linen, 45% Rayon |
| Theme | Paisley |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7524 Gem | Paisley, Multi Color - Greenhouse Fabric
S7524 Gem | Paisley, Multi Color - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7524 Gem |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Pakistan |
| Content | 55% Linen, 45% Rayon |
| Theme | Paisley |
| Color | Multi Color |
Original: $98.00
-65%$98.00
$34.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7524 Gem |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Pakistan |
| Content | 55% Linen, 45% Rayon |
| Theme | Paisley |
| Color | Multi Color |












