S7528 Tapestry | Texture, Multi Color - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Looking for Greenhouse Fabric Product S7528 Tapestry
. Enjoy this rare Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7528 Tapestry |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 63% Polyester, 35% Cotton |
| Theme | Texture |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7528 Tapestry | Texture, Multi Color - Greenhouse Fabric
S7528 Tapestry | Texture, Multi Color - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Looking for Greenhouse Fabric Product S7528 Tapestry
. Enjoy this rare Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7528 Tapestry |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 63% Polyester, 35% Cotton |
| Theme | Texture |
| Color | Multi Color |
$88.00
S7528 Tapestry | Texture, Multi Color - Greenhouse Fabric—
$88.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Looking for Greenhouse Fabric Product S7528 Tapestry
. Enjoy this rare Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7528 Tapestry |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 63% Polyester, 35% Cotton |
| Theme | Texture |
| Color | Multi Color |












