S7529 Berry Stain | Paisley, Tan - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Order Greenhouse Fabric Item# S7529 Berry Stain
. Enjoy this superb Fabric. Samples available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7529 Berry Stain |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 75% Polyester, 25% Cotton |
| Theme | Paisley |
| Color | Tan |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7529 Berry Stain | Paisley, Tan - Greenhouse Fabric
S7529 Berry Stain | Paisley, Tan - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Order Greenhouse Fabric Item# S7529 Berry Stain
. Enjoy this superb Fabric. Samples available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7529 Berry Stain |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 75% Polyester, 25% Cotton |
| Theme | Paisley |
| Color | Tan |
$98.00
S7529 Berry Stain | Paisley, Tan - Greenhouse Fabric—
$98.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Order Greenhouse Fabric Item# S7529 Berry Stain
. Enjoy this superb Fabric. Samples available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7529 Berry Stain |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 75% Polyester, 25% Cotton |
| Theme | Paisley |
| Color | Tan |












