S7540 Tussah | Paisley, Tan - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Pattern S7540 Tussah
. Enjoy this enchanting Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7540 Tussah |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 75% Polyester, 25% Cotton |
| Theme | Paisley |
| Color | Tan |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7540 Tussah | Paisley, Tan - Greenhouse Fabric
S7540 Tussah | Paisley, Tan - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Pattern S7540 Tussah
. Enjoy this enchanting Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7540 Tussah |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 75% Polyester, 25% Cotton |
| Theme | Paisley |
| Color | Tan |
$98.00
S7540 Tussah | Paisley, Tan - Greenhouse Fabric—
$98.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Pattern S7540 Tussah
. Enjoy this enchanting Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7540 Tussah |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 75% Polyester, 25% Cotton |
| Theme | Paisley |
| Color | Tan |












