S7543 Ash | Texture, Grey - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7543 Ash |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 63% Cotton, 37% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7543 Ash | Texture, Grey - Greenhouse Fabric
S7543 Ash | Texture, Grey - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7543 Ash |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 63% Cotton, 37% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Grey |
Original: $98.00
-65%$98.00
$34.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7543 Ash |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 63% Cotton, 37% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Grey |












