S7546 Latte | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Item# S7546 Latte
. Enjoy this charming Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7546 Latte |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7546 Latte | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
S7546 Latte | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Item# S7546 Latte
. Enjoy this charming Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7546 Latte |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |
$88.00
S7546 Latte | Solid, Beige - Greenhouse Fabric—
$88.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Item# S7546 Latte
. Enjoy this charming Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7546 Latte |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |












