S7721 Port | Solid, Red - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Buy Greenhouse Fabric Pattern S7721 Port. Enjoy this popular Fabric. Samples available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7721 Port |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 76.29% Polyester, 23.71% Polyester Bc |
| Theme | Solid |
| Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7721 Port | Solid, Red - Greenhouse Fabric
S7721 Port | Solid, Red - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Buy Greenhouse Fabric Pattern S7721 Port. Enjoy this popular Fabric. Samples available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7721 Port |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 76.29% Polyester, 23.71% Polyester Bc |
| Theme | Solid |
| Color | Red |
$88.00
S7721 Port | Solid, Red - Greenhouse Fabric—
$88.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Buy Greenhouse Fabric Pattern S7721 Port. Enjoy this popular Fabric. Samples available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7721 Port |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 76.29% Polyester, 23.71% Polyester Bc |
| Theme | Solid |
| Color | Red |












