S7731 Spiced Rum | Texture, Orange - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric SKU S7731 Spiced Rum. Enjoy this rare Fabric. Samples always available online. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7731 Spiced Rum |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Orange |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7731 Spiced Rum | Texture, Orange - Greenhouse Fabric
S7731 Spiced Rum | Texture, Orange - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric SKU S7731 Spiced Rum. Enjoy this rare Fabric. Samples always available online. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7731 Spiced Rum |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Orange |
$98.00
S7731 Spiced Rum | Texture, Orange - Greenhouse Fabric—
$98.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric SKU S7731 Spiced Rum. Enjoy this rare Fabric. Samples always available online. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7731 Spiced Rum |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Orange |












