S7763 Lake | Check/Plaid, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7763 Lake |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Check/Plaid |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7763 Lake | Check/Plaid, Green - Greenhouse Fabric
S7763 Lake | Check/Plaid, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7763 Lake |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Check/Plaid |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7763 Lake |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Check/Plaid |
| Color | Green |













