S7800 Rosewood | Solid, Pink - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7800 Rosewood |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Pink |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7800 Rosewood | Solid, Pink - Greenhouse Fabric
S7800 Rosewood | Solid, Pink - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7800 Rosewood |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Pink |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7800 Rosewood |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Pink |












