S7813 Charcoal | Solid, Grey - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Buy Greenhouse Fabric Product S7813 Charcoal. Enjoy this superb Fabric. Memo available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7813 Charcoal |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7813 Charcoal | Solid, Grey - Greenhouse Fabric
S7813 Charcoal | Solid, Grey - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Buy Greenhouse Fabric Product S7813 Charcoal. Enjoy this superb Fabric. Memo available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7813 Charcoal |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Grey |
$128.00
S7813 Charcoal | Solid, Grey - Greenhouse Fabric—
$128.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Buy Greenhouse Fabric Product S7813 Charcoal. Enjoy this superb Fabric. Memo available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7813 Charcoal |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Grey |












