Sm30360 | Classic Silks 2, Gold Textured - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SM30360 |
| Collection | Classic Silks 2 |
| Width | 20.7" |
| Match | Drop Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 21" / 53cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Gold |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Sm30360 | Classic Silks 2, Gold Textured - Norwall Wallpaper
Sm30360 | Classic Silks 2, Gold Textured - Norwall Wallpaper
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SM30360 |
| Collection | Classic Silks 2 |
| Width | 20.7" |
| Match | Drop Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 21" / 53cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Gold |
| Theme | Textured |
Original: $32.30
-65%$32.30
$11.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Norwall |
| Pattern Number | SM30360 |
| Collection | Classic Silks 2 |
| Width | 20.7" |
| Match | Drop Match |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Repeat | 21" / 53cm |
| Features | Prepasted, Solid Vinyl, Peelable, Scrubbable |
| Coverage | 56.4 sq. ft. |
| Yards Per Single Roll | 10.9 yds |
| Sold In | 2 S/R |
| Color | Gold |
| Theme | Textured |












