Vr1500 | Caviar, Brilliant Mica - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | VR1500 |
| Pattern Name | Brilliant Mica |
| Collection | Caviar |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Vr1500 | Caviar, Brilliant Mica - Ronald Redding Wallpaper
Vr1500 | Caviar, Brilliant Mica - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | VR1500 |
| Pattern Name | Brilliant Mica |
| Collection | Caviar |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Abstract |
Original: $80.75
-65%$80.75
$28.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | VR1500 |
| Pattern Name | Brilliant Mica |
| Collection | Caviar |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Black |
| Theme | Abstract |












