Vr1505 | Caviar, Operetta - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | VR1505 |
| Pattern Name | Operetta |
| Collection | Caviar |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.63" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Vr1505 | Caviar, Operetta - Ronald Redding Wallpaper
Vr1505 | Caviar, Operetta - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | VR1505 |
| Pattern Name | Operetta |
| Collection | Caviar |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.63" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
Original: $161.50
-65%$161.50
$56.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | VR1505 |
| Pattern Name | Operetta |
| Collection | Caviar |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 12.63" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |












