W0188/01 | Nairobi, Blue Abstract - Clarke & Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0188/01 |
| Pattern Name | Nairobi |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 118.11" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | SUNSET BANNER WP |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0188/01 | Nairobi, Blue Abstract - Clarke & Clarke Wallpaper
W0188/01 | Nairobi, Blue Abstract - Clarke & Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0188/01 |
| Pattern Name | Nairobi |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 118.11" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | SUNSET BANNER WP |
| Theme | Abstract |
Original: $748.13
-65%$748.13
$261.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0188/01 |
| Pattern Name | Nairobi |
| Collection | Clarke & Clarke Breegan Jane Wallcovering |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 118.11" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | SUNSET BANNER WP |
| Theme | Abstract |












