W0204/01 | Calacatta, Grey Abstract - Clarke & Clarke Wallpaper
PNLS A B C & D PKGD IN 1 CONTINUOS RL/EA PNL 23.5W
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0204/01 |
| Pattern Name | Calacatta |
| Collection | Clarke & Clarke Expressions Performance Wallcovering |
| Width | 94" |
| Vert. Repeat | 118" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | TYPE II VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | MARBLE BANNER WP |
| Theme | Abstract |
Purchase Clarke & Clarke Wallpaper SKU W0204/01 pattern name Calacatta from the collection Clarke & Clarke Expressions Performance Wallcovering. Enjoy this MARBLE BANNER WP Abstract Wallpaper. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0204/01 | Calacatta, Grey Abstract - Clarke & Clarke Wallpaper
W0204/01 | Calacatta, Grey Abstract - Clarke & Clarke Wallpaper
PNLS A B C & D PKGD IN 1 CONTINUOS RL/EA PNL 23.5W
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0204/01 |
| Pattern Name | Calacatta |
| Collection | Clarke & Clarke Expressions Performance Wallcovering |
| Width | 94" |
| Vert. Repeat | 118" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | TYPE II VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | MARBLE BANNER WP |
| Theme | Abstract |
Purchase Clarke & Clarke Wallpaper SKU W0204/01 pattern name Calacatta from the collection Clarke & Clarke Expressions Performance Wallcovering. Enjoy this MARBLE BANNER WP Abstract Wallpaper. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
Original: $711.90
-65%$711.90
$249.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
PNLS A B C & D PKGD IN 1 CONTINUOS RL/EA PNL 23.5W
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0204/01 |
| Pattern Name | Calacatta |
| Collection | Clarke & Clarke Expressions Performance Wallcovering |
| Width | 94" |
| Vert. Repeat | 118" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | TYPE II VINYL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | MARBLE BANNER WP |
| Theme | Abstract |
Purchase Clarke & Clarke Wallpaper SKU W0204/01 pattern name Calacatta from the collection Clarke & Clarke Expressions Performance Wallcovering. Enjoy this MARBLE BANNER WP Abstract Wallpaper. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.












