W0222/04 | Hatoum, Grey Abstract - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0222/04 |
| Pattern Name | Hatoum |
| Collection | Clarke & Clarke Metropolitan Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.5" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0222/04 | Hatoum, Grey Abstract - Clarke And Clarke Wallpaper
W0222/04 | Hatoum, Grey Abstract - Clarke And Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0222/04 |
| Pattern Name | Hatoum |
| Collection | Clarke & Clarke Metropolitan Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.5" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | W0222/04 |
| Pattern Name | Hatoum |
| Collection | Clarke & Clarke Metropolitan Wallcovering |
| Width | 20.5" |
| Vert. Repeat | 20.5" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |












