W0231/01 | Dynamic Banner, Blue Abstract - Clarke & Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0231/01 |
| Pattern Name | Dynamic Banner |
| Collection | Clarke & Clarke Metropolitan Wallcovering |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 118" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | CELLULOSE - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | INK |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W0231/01 | Dynamic Banner, Blue Abstract - Clarke & Clarke Wallpaper
W0231/01 | Dynamic Banner, Blue Abstract - Clarke & Clarke Wallpaper
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0231/01 |
| Pattern Name | Dynamic Banner |
| Collection | Clarke & Clarke Metropolitan Wallcovering |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 118" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | CELLULOSE - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | INK |
| Theme | Abstract |
Original: $626.85
-65%$626.85
$219.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke & Clarke |
| Pattern Number | W0231/01 |
| Pattern Name | Dynamic Banner |
| Collection | Clarke & Clarke Metropolitan Wallcovering |
| Width | 108" |
| Vert. Repeat | 118" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | CELLULOSE - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | INK |
| Theme | Abstract |












