W4313-110 | Kravet Design, Purple Abstract - Kravet Design Wallpaper - W4313.110.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4313.110.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Candice Olson Natural Discovery |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Purple |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4313-110 | Kravet Design, Purple Abstract - Kravet Design Wallpaper - W4313.110.0
W4313-110 | Kravet Design, Purple Abstract - Kravet Design Wallpaper - W4313.110.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4313.110.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Candice Olson Natural Discovery |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Purple |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4313.110.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Candice Olson Natural Discovery |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Purple |
| Theme | Abstract |












