W4333-355 | Kravet Design, Blue Abstract - Kravet Design Wallpaper - W4333.355.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4333.355.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | TYPE II VINYL - 60%;CELLULOSE - 30%;POLYESTER - 10% |
| Finish | CALENDERED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4333-355 | Kravet Design, Blue Abstract - Kravet Design Wallpaper - W4333.355.0
W4333-355 | Kravet Design, Blue Abstract - Kravet Design Wallpaper - W4333.355.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4333.355.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | TYPE II VINYL - 60%;CELLULOSE - 30%;POLYESTER - 10% |
| Finish | CALENDERED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Original: $119.93
-65%$119.93
$41.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4333.355.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | TYPE II VINYL - 60%;CELLULOSE - 30%;POLYESTER - 10% |
| Finish | CALENDERED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |












