W4334-16 | Kravet Design, Beige Abstract - Kravet Design Wallpaper - W4334.16.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4334.16.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 90%;POLYESTER - 10% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4334-16 | Kravet Design, Beige Abstract - Kravet Design Wallpaper - W4334.16.0
W4334-16 | Kravet Design, Beige Abstract - Kravet Design Wallpaper - W4334.16.0
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4334.16.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 90%;POLYESTER - 10% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Original: $149.93
-65%$149.93
$52.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Design |
| Pattern Number | W4334.16.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Modern Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 25.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 90%;POLYESTER - 10% |
| Finish | PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |












