W4403-106 | Oui Bloc Due, Beige Abstract - Kravet Couture Wallpaper - W4403.106.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4403.106.0 |
| Pattern Name | Oui Bloc Due |
| Collection | Linherr Hollingsworth Artistry Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 12.6" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CORK - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
| Notes | LINER RECOMMENDED |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4403-106 | Oui Bloc Due, Beige Abstract - Kravet Couture Wallpaper - W4403.106.0
W4403-106 | Oui Bloc Due, Beige Abstract - Kravet Couture Wallpaper - W4403.106.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4403.106.0 |
| Pattern Name | Oui Bloc Due |
| Collection | Linherr Hollingsworth Artistry Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 12.6" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CORK - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
| Notes | LINER RECOMMENDED |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4403.106.0 |
| Pattern Name | Oui Bloc Due |
| Collection | Linherr Hollingsworth Artistry Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 12.6" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CORK - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
| Notes | LINER RECOMMENDED |












