W4404-416 | In The Groove, Gold Abstract - Kravet Couture Wallpaper - W4404.416.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4404.416.0 |
| Pattern Name | In The Groove |
| Collection | Linherr Hollingsworth Artistry Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 85%;POLYESTER - 15% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Gold |
| Theme | Abstract |
| Notes | LINER RECOMMENDED |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4404-416 | In The Groove, Gold Abstract - Kravet Couture Wallpaper - W4404.416.0
W4404-416 | In The Groove, Gold Abstract - Kravet Couture Wallpaper - W4404.416.0
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4404.416.0 |
| Pattern Name | In The Groove |
| Collection | Linherr Hollingsworth Artistry Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 85%;POLYESTER - 15% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Gold |
| Theme | Abstract |
| Notes | LINER RECOMMENDED |
Original: $223.50
-65%$223.50
$78.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet Couture |
| Pattern Number | W4404.416.0 |
| Pattern Name | In The Groove |
| Collection | Linherr Hollingsworth Artistry Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 85%;POLYESTER - 15% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Gold |
| Theme | Abstract |
| Notes | LINER RECOMMENDED |












