Whf4152-Wt | Ferrell, Thyme Abstract - Winfield Thybony Wallpaper - Whf4152.Wt.0
| Brand | Winfield Thybony |
| Pattern Number | WHF4152.WT.0 |
| Pattern Name | Ferrell |
| Collection | Thom Filicia Performance Luxury Wallcovering |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL ON NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ;NON WOVEN POLYESTER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Thyme |
| Theme | Abstract |
| Notes | PRICED/SOLD BY THE YARD;PERFORMANCE WALLCOVERING |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Whf4152-Wt | Ferrell, Thyme Abstract - Winfield Thybony Wallpaper - Whf4152.Wt.0
Whf4152-Wt | Ferrell, Thyme Abstract - Winfield Thybony Wallpaper - Whf4152.Wt.0
| Brand | Winfield Thybony |
| Pattern Number | WHF4152.WT.0 |
| Pattern Name | Ferrell |
| Collection | Thom Filicia Performance Luxury Wallcovering |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL ON NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ;NON WOVEN POLYESTER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Thyme |
| Theme | Abstract |
| Notes | PRICED/SOLD BY THE YARD;PERFORMANCE WALLCOVERING |
Original: $69.00
-65%$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Winfield Thybony |
| Pattern Number | WHF4152.WT.0 |
| Pattern Name | Ferrell |
| Collection | Thom Filicia Performance Luxury Wallcovering |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 25.25" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL ON NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ;NON WOVEN POLYESTER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Thyme |
| Theme | Abstract |
| Notes | PRICED/SOLD BY THE YARD;PERFORMANCE WALLCOVERING |












