12073 | Sabor Sepia - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12073 |
| Pattern Name | Sabor Sepia |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 6.875" |
| Vertical Repeat | 15.5" |
| Content | 30% POLY, 54% VISCOSE, 16% COTTON |
| Double Rubs | 51000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Animal Skin |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12073 | Sabor Sepia - Mag Fabric
12073 | Sabor Sepia - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12073 |
| Pattern Name | Sabor Sepia |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 6.875" |
| Vertical Repeat | 15.5" |
| Content | 30% POLY, 54% VISCOSE, 16% COTTON |
| Double Rubs | 51000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Animal Skin |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12073 |
| Pattern Name | Sabor Sepia |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 6.875" |
| Vertical Repeat | 15.5" |
| Content | 30% POLY, 54% VISCOSE, 16% COTTON |
| Double Rubs | 51000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Animal Skin |














