12202 | Moonrock Natural - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12202 |
| Pattern Name | Moonrock Natural |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 7" |
| Vertical Repeat | 7.5" |
| Content | 48% POLY, 46% VIS, 6% COT |
| Double Rubs | 45000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Dots/Circles |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12202 | Moonrock Natural - Mag Fabric
12202 | Moonrock Natural - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12202 |
| Pattern Name | Moonrock Natural |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 7" |
| Vertical Repeat | 7.5" |
| Content | 48% POLY, 46% VIS, 6% COT |
| Double Rubs | 45000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Dots/Circles |
Original: $107.10
-65%$107.10
$37.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12202 |
| Pattern Name | Moonrock Natural |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 7" |
| Vertical Repeat | 7.5" |
| Content | 48% POLY, 46% VIS, 6% COT |
| Double Rubs | 45000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Beige |
| Theme | Dots/Circles |















