12205 | Luyen Mocha - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12205 |
| Pattern Name | Luyen Mocha |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0.5" |
| Vertical Repeat | 0.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12205 | Luyen Mocha - Mag Fabric
12205 | Luyen Mocha - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12205 |
| Pattern Name | Luyen Mocha |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0.5" |
| Vertical Repeat | 0.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12205 |
| Pattern Name | Luyen Mocha |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 0.5" |
| Vertical Repeat | 0.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Texture |














