12208 | Leif Rosa - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12208 |
| Pattern Name | Leif Rosa |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 3.375" |
| Vertical Repeat | 3.75" |
| Content | 57% POLYESTER, 43% COTTON |
| Double Rubs | 30,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12208 | Leif Rosa - Mag Fabric
12208 | Leif Rosa - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12208 |
| Pattern Name | Leif Rosa |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 3.375" |
| Vertical Repeat | 3.75" |
| Content | 57% POLYESTER, 43% COTTON |
| Double Rubs | 30,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Leaf |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12208 |
| Pattern Name | Leif Rosa |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 3.375" |
| Vertical Repeat | 3.75" |
| Content | 57% POLYESTER, 43% COTTON |
| Double Rubs | 30,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Leaf |














