12250 | Marana Espresso - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12250 |
| Pattern Name | Marana Espresso |
| Width | 57" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 80% POLYESTER, 20% LINEN |
| Double Rubs | 40000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12250 | Marana Espresso - Mag Fabric
12250 | Marana Espresso - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12250 |
| Pattern Name | Marana Espresso |
| Width | 57" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 80% POLYESTER, 20% LINEN |
| Double Rubs | 40000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
Original: $40.80
-65%$40.80
$14.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12250 |
| Pattern Name | Marana Espresso |
| Width | 57" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 80% POLYESTER, 20% LINEN |
| Double Rubs | 40000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |














