12302 | Izzie Gems - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12302 |
| Pattern Name | Izzie Gems |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 5.5" |
| Content | 42% COT, 36% VIS, 22% POLY |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Dots/Circles |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12302 | Izzie Gems - Mag Fabric
12302 | Izzie Gems - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12302 |
| Pattern Name | Izzie Gems |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 5.5" |
| Content | 42% COT, 36% VIS, 22% POLY |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Dots/Circles |
Original: $127.50
-65%$127.50
$44.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12302 |
| Pattern Name | Izzie Gems |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 4.5" |
| Vertical Repeat | 5.5" |
| Content | 42% COT, 36% VIS, 22% POLY |
| Double Rubs | 50,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Multi Color |
| Theme | Dots/Circles |















