12322 | Virgie Gold - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12322 |
| Pattern Name | Virgie Gold |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 18.5" |
| Content | 88% POLYESTER, 12% LINEN |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12322 | Virgie Gold - Mag Fabric
12322 | Virgie Gold - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12322 |
| Pattern Name | Virgie Gold |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 18.5" |
| Content | 88% POLYESTER, 12% LINEN |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12322 |
| Pattern Name | Virgie Gold |
| Width | 51" |
| Horizontal Repeat | 27" |
| Vertical Repeat | 18.5" |
| Content | 88% POLYESTER, 12% LINEN |
| Double Rubs | 0 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Floral |














