12327 | Hoxon Brown - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12327 |
| Pattern Name | Hoxon Brown |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 3.5" |
| Vertical Repeat | 4.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 26,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Herringbone |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12327 | Hoxon Brown - Mag Fabric
12327 | Hoxon Brown - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12327 |
| Pattern Name | Hoxon Brown |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 3.5" |
| Vertical Repeat | 4.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 26,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Herringbone |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12327 |
| Pattern Name | Hoxon Brown |
| Width | 54" |
| Horizontal Repeat | 3.5" |
| Vertical Repeat | 4.75" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 26,000 MAR |
| Cleaning Code | S |
| Color | Brown |
| Theme | Herringbone |














