12356 | Jovie Gold - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12356 |
| Pattern Name | Jovie Gold |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 78% VISCOSE, 22% POLYESTER |
| Double Rubs | 40,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Dots/Circles |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12356 | Jovie Gold - Mag Fabric
12356 | Jovie Gold - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12356 |
| Pattern Name | Jovie Gold |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 78% VISCOSE, 22% POLYESTER |
| Double Rubs | 40,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Dots/Circles |
Original: $146.20
-65%$146.20
$51.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12356 |
| Pattern Name | Jovie Gold |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 78% VISCOSE, 22% POLYESTER |
| Double Rubs | 40,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Dots/Circles |















