12358 | Jovie Opal - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12358 |
| Pattern Name | Jovie Opal |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 78% VISCOSE, 22% POLYESTER |
| Double Rubs | 40,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Neutral |
| Theme | Dots/Circles |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12358 | Jovie Opal - Mag Fabric
12358 | Jovie Opal - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12358 |
| Pattern Name | Jovie Opal |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 78% VISCOSE, 22% POLYESTER |
| Double Rubs | 40,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Neutral |
| Theme | Dots/Circles |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12358 |
| Pattern Name | Jovie Opal |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 78% VISCOSE, 22% POLYESTER |
| Double Rubs | 40,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Neutral |
| Theme | Dots/Circles |















