12359 | Jovie Lichen - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12359 |
| Pattern Name | Jovie Lichen |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 78% VISCOSE, 22% POLYESTER |
| Double Rubs | 40,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Dots/Circles |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

12359 | Jovie Lichen - Mag Fabric
12359 | Jovie Lichen - Mag Fabric
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12359 |
| Pattern Name | Jovie Lichen |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 78% VISCOSE, 22% POLYESTER |
| Double Rubs | 40,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Dots/Circles |
Original: $146.20
-65%$146.20
$51.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-12359 |
| Pattern Name | Jovie Lichen |
| Width | 55" |
| Horizontal Repeat | 0" |
| Vertical Repeat | 0" |
| Content | 78% VISCOSE, 22% POLYESTER |
| Double Rubs | 40,000 WYZ |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Dots/Circles |















