182004 | La Jolla Indoor/Outdoor, Brown - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182004 |
| Pattern Name | La Jolla Indoor/Outdoor |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 25" (64CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Brown |
| Theme | Chevron |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




182004 | La Jolla Indoor/Outdoor, Brown - Schumacher Fabric
182004 | La Jolla Indoor/Outdoor, Brown - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182004 |
| Pattern Name | La Jolla Indoor/Outdoor |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 25" (64CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Brown |
| Theme | Chevron |
Original: $189.00
-65%$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182004 |
| Pattern Name | La Jolla Indoor/Outdoor |
| Collection | Perennial Favorites |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 25" (64CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Brown |
| Theme | Chevron |














