182611 | Bombay Rainbow, Bleu - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182611 |
| Pattern Name | Bombay Rainbow |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 4 1/4" (11CM) |
| Vertical Repeat | 4 1/2" (11CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




182611 | Bombay Rainbow, Bleu - Schumacher Fabric
182611 | Bombay Rainbow, Bleu - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182611 |
| Pattern Name | Bombay Rainbow |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 4 1/4" (11CM) |
| Vertical Repeat | 4 1/2" (11CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |
Original: $164.50
-65%$164.50
$57.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182611 |
| Pattern Name | Bombay Rainbow |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 4 1/4" (11CM) |
| Vertical Repeat | 4 1/2" (11CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Blue |
| Theme | Botanical |


















