182622 | Hallucination, Celadon - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182622 |
| Pattern Name | Hallucination |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




182622 | Hallucination, Celadon - Schumacher Fabric
182622 | Hallucination, Celadon - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182622 |
| Pattern Name | Hallucination |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
Original: $224.00
-65%$224.00
$78.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182622 |
| Pattern Name | Hallucination |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Green |
| Theme | Stripes |
























