182641 | Vagary Vines, Honeycomb - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182641 |
| Pattern Name | Vagary Vines |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 51 7/8" (132CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 9" (23CM) |
| Vertical Repeat | 24 1/2" (62CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 50% LINEN, 5% SPUN POLYESTER, 11% VISCOSE, 34% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




182641 | Vagary Vines, Honeycomb - Schumacher Fabric
182641 | Vagary Vines, Honeycomb - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182641 |
| Pattern Name | Vagary Vines |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 51 7/8" (132CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 9" (23CM) |
| Vertical Repeat | 24 1/2" (62CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 50% LINEN, 5% SPUN POLYESTER, 11% VISCOSE, 34% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Botanical |
Original: $304.50
-65%$304.50
$106.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182641 |
| Pattern Name | Vagary Vines |
| Collection | Laura Gonzalez |
| Width | 51 7/8" (132CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 9" (23CM) |
| Vertical Repeat | 24 1/2" (62CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 50% LINEN, 5% SPUN POLYESTER, 11% VISCOSE, 34% COTTON |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Botanical |


















