182760 | Tarot Hand Block, Brown - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182760 |
| Pattern Name | Tarot Hand Block |
| Collection | Drusus Tabor |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 8 1/2" (22CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Brown |
| Theme | Modern/Contemporary |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




182760 | Tarot Hand Block, Brown - Schumacher Fabric
182760 | Tarot Hand Block, Brown - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182760 |
| Pattern Name | Tarot Hand Block |
| Collection | Drusus Tabor |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 8 1/2" (22CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Brown |
| Theme | Modern/Contemporary |
Original: $164.50
-65%$164.50
$57.57Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182760 |
| Pattern Name | Tarot Hand Block |
| Collection | Drusus Tabor |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 13 1/2" (34CM) |
| Vertical Repeat | 8 1/2" (22CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | INDIA |
| Country of Finish | INDIA |
| Color | Brown |
| Theme | Modern/Contemporary |














