182950 | Citrontrad, Ivory And Leaf - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182950 |
| Pattern Name | Citrontrad |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 18" (46CM) |
| Vertical Repeat | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 90% COTTON, 10% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Vegetable/Fruit |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




182950 | Citrontrad, Ivory And Leaf - Schumacher Fabric
182950 | Citrontrad, Ivory And Leaf - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182950 |
| Pattern Name | Citrontrad |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 18" (46CM) |
| Vertical Repeat | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 90% COTTON, 10% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Vegetable/Fruit |
Original: $199.50
-65%$199.50
$69.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 182950 |
| Pattern Name | Citrontrad |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 18" (46CM) |
| Vertical Repeat | 18" (46CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 90% COTTON, 10% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Vegetable/Fruit |
























