183021 | Nocturne, Stone And Gold - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 183021 |
| Pattern Name | Nocturne |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 18" (46CM) |
| Vertical Repeat | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 90% COTTON, 10% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



183021 | Nocturne, Stone And Gold - Schumacher Fabric
183021 | Nocturne, Stone And Gold - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 183021 |
| Pattern Name | Nocturne |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 18" (46CM) |
| Vertical Repeat | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 90% COTTON, 10% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |
Original: $199.50
-65%$199.50
$69.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 183021 |
| Pattern Name | Nocturne |
| Collection | Boråstapeter |
| Width | 54" (137CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 18" (46CM) |
| Vertical Repeat | 20" (51CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 90% COTTON, 10% LINEN |
| Country of Origin | UNITED KINGDOM |
| Country of Finish | UNITED KINGDOM |
| Color | Grey |
| Theme | Botanical |


















