2023129.194.0 | Strapwork Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2023129.194.0 |
| Pattern Name | Strapwork Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 53.14" |
| Vert. Repeat | 16.92" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Gold |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2023129.194.0 | Strapwork Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
2023129.194.0 | Strapwork Print, Whitley Hall - Lee Jofa Fabric
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2023129.194.0 |
| Pattern Name | Strapwork Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 53.14" |
| Vert. Repeat | 16.92" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Gold |
| Theme | Geometric |
Original: $392.18
-65%$392.18
$137.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2023129.194.0 |
| Pattern Name | Strapwork Print |
| Collection | Whitley Hall |
| Width | 53.14" |
| Vert. Repeat | 16.92" |
| Horz. Repeat | 27.55" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Gold |
| Theme | Geometric |














