4191-83001 | Kitchen & Bath, Morgana Light Brown Stone - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4191-83001 |
| Pattern Name | Morgana Light Brown Stone |
| Collection | Kitchen & Bath |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Brown |
| Theme | Stone |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4191-83001 | Kitchen & Bath, Morgana Light Brown Stone - Chesapeake Wallpaper
4191-83001 | Kitchen & Bath, Morgana Light Brown Stone - Chesapeake Wallpaper
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4191-83001 |
| Pattern Name | Morgana Light Brown Stone |
| Collection | Kitchen & Bath |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Brown |
| Theme | Stone |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chesapeake |
| Pattern Number | 4191-83001 |
| Pattern Name | Morgana Light Brown Stone |
| Collection | Kitchen & Bath |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl on Non Woven |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Brown |
| Theme | Stone |
















