5017460 | Kaori Panel Set, Driftwood - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017460 |
| Pattern Name | Kaori Panel Set |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 36" (91CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | SOUTH KOREA |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


5017460 | Kaori Panel Set, Driftwood - Schumacher Wallpaper
5017460 | Kaori Panel Set, Driftwood - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017460 |
| Pattern Name | Kaori Panel Set |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 36" (91CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | SOUTH KOREA |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
Original: $196.00
-65%$196.00
$68.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017460 |
| Pattern Name | Kaori Panel Set |
| Collection | Patterson Flynn |
| Width | 36" (91CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | SOUTH KOREA |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
















