5017651 | Acanthus Stripe Sisal, Mocha - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017651 |
| Pattern Name | Acanthus Stripe Sisal |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 11 3/8" (29CM) |
| Vertical Repeat | 5" (13CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5017651 | Acanthus Stripe Sisal, Mocha - Schumacher Wallpaper
5017651 | Acanthus Stripe Sisal, Mocha - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017651 |
| Pattern Name | Acanthus Stripe Sisal |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 11 3/8" (29CM) |
| Vertical Repeat | 5" (13CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
Original: $171.50
-65%$171.50
$60.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017651 |
| Pattern Name | Acanthus Stripe Sisal |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 11 3/8" (29CM) |
| Vertical Repeat | 5" (13CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
| Theme | Stripes |
















