5017761 | In Dreams, Sable - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017761 |
| Pattern Name | In Dreams |
| Collection | Cristina Buckley |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 31" (79CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5017761 | In Dreams, Sable - Schumacher Wallpaper
5017761 | In Dreams, Sable - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017761 |
| Pattern Name | In Dreams |
| Collection | Cristina Buckley |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 31" (79CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
| Theme | Chinoiserie |
Original: $217.00
-65%$217.00
$75.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017761 |
| Pattern Name | In Dreams |
| Collection | Cristina Buckley |
| Width | 34" (86CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 34" (86CM) |
| Vertical Repeat | 31" (79CM) |
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Order Increments | 8 |
| Yards Per Roll | 8.0 |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | Brown |
| Theme | Chinoiserie |
















