6021105.6.0 | House Of Cards, Tobacco - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021105.6.0 |
| Pattern Name | House Of Cards |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 54.5" |
| Vert. Repeat | 38.15" |
| Horz. Repeat | 26.3" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 59%;POLYESTER - 25%;COTTON - 16% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021105.6.0 | House Of Cards, Tobacco - Donghia Fabric
6021105.6.0 | House Of Cards, Tobacco - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021105.6.0 |
| Pattern Name | House Of Cards |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 54.5" |
| Vert. Repeat | 38.15" |
| Horz. Repeat | 26.3" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 59%;POLYESTER - 25%;COTTON - 16% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |
Original: $229.95
-65%$229.95
$80.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021105.6.0 |
| Pattern Name | House Of Cards |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 54.5" |
| Vert. Repeat | 38.15" |
| Horz. Repeat | 26.3" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 59%;POLYESTER - 25%;COTTON - 16% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
| Notes | 0 |














