6021109.6.0 | Frazz, Earth - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021109.6.0 |
| Pattern Name | Frazz |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 45%;ACETATE - 26%;WOOL - 26%;NYLON - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021109.6.0 | Frazz, Earth - Donghia Fabric
6021109.6.0 | Frazz, Earth - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021109.6.0 |
| Pattern Name | Frazz |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 45%;ACETATE - 26%;WOOL - 26%;NYLON - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Original: $311.85
-65%$311.85
$109.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021109.6.0 |
| Pattern Name | Frazz |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 45%;ACETATE - 26%;WOOL - 26%;NYLON - 3% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |














